Team

Nederland

  • Mina Fathi Dehkordi

    Functie: Senior Finance Controller
    Specialisme: Finance & Personeelszaken
    Vindt belangrijk: Familie, cultuur & de wereld kennen
    Bijzonder: Afgestudeerd advocaat met een liefde voor cijfers
    E-mail: mfathi@aviareps.com

  • Janske Hoeven

    Functie: Office- / Finance assistant
    Specialisme: Coachen en verbinding maken
    Vindt belangrijk: Positief denkend en openstaan voor al wat nieuw is
    Bijzonder: Fanatiek beachvolleyballster
    E-mail: jhoeven@aviareps.com

  • Gerda Kloezeman

    Functie: Head of Trade & Marketing Team
    Specialisme: Online Marketing
    Vindt belangrijk: Positieve instelling
    Bijzonder: Heeft eigen huis verbouwd
    E-mail: gkloezeman@aviareps.com

  • Marieke Koudijs

    Functie: Consultant
    Specialisme: Imagineering
    Vindt belangrijk: Blijf dromen!
    Bijzonder: Basketballster
    E-mail: mkoudijs@aviareps.com

  • Amel van der Kuijp

    Functie: Management Assistant
    Specialisme: SecretariŽle & personeelszaken
    Vindt belangrijk: Geluk zit in een klein hoekje
    Bijzonder: Oktoberfest ganger
    E-mail: avanderkuijp@aviareps.com

  • Magdalena Kvartuč

    Functie: Consultant
    Specialisme: Organisatie events & persreizen
    Vindt belangrijk: Innerlijk geluk
    Bijzonder: Dubbele nationaliteit
    E-mail: mkvartuc@aviareps.com

  • Marthe van Leeuwen

    Functie: Consultant
    Specialisme: Toerisme
    Vindt belangrijk: Vrienden & reizen
    Bijzonder: Half Deens
    E-mail: mvanleeuwen@aviareps.com

  • Mincke Pijpers

    Functie: General Manager
    Specialisme: Relatiebeheer met een operationele ondersteuning voor de accounts van het bureau
    Vindt belangrijk: Het beste uit het leven te halen, zowel zakelijk als privť
    Bijzonder: Mijn 3 kids
    E-mail: mpijpers@aviareps.com

  • Anne-Marie Plugge

    Functie: Consultant
    Specialisme: PR & Events
    Vindt belangrijk: Genieten, you only live once!
    Bijzonder: Passie voor eten, reizen & schilderen
    E-mail: aplugge@aviareps.com

  • Esther van Ruiten

    Functie: Consultant
    Specialisme: Events
    Vindt belangrijk: Droom, doe, durf en deel!
    Bijzonder: Houdt van zingen
    E-mail: evanruiten@aviareps.com

  • Olya van der Kraan

    Functie: Consultant
    Specialisme: Business Management & Marketing in toerisme
    Vindt belangrijk: Eerlijkheid en optimisme
    Bijzonder: Opgegroeid in het prachtige SiberiŽ
    E-mail: okholodnaya@aviareps.com

  • Joanne Veerbeek

    Functie: Consultant
    Specialisme: Marketing & Communicatie
    Vindt belangrijk: Plezier hebben in wat je doet!
    Bijzonder: Heeft in Londen en in Sydney gewoond
    E-mail: jveerbeek@aviareps.com

  • Karin Visser

    Functie: Head of PR & Social media Team
    Specialisme: PR, Organisatie & CoŲrdinatie
    Vindt belangrijk: Familie & vrienden, uitdaging & doorzettingsvermogen, genieten van wat je doet
    Bijzonder: Disney fan
    E-mail: kvisser@aviareps.com

  • Meike van de Wouw

    Functie: Consultant
    Specialisme: Marketing & Communicatie
    Vindt belangrijk: Altijd nieuwe dingen blijven leren
    Bijzonder: Houdt van moderne dans
    E-mail: mvandewouw@aviareps.com

BelgiŽ

  • Dennis Adriaenssens

    Functie: Consultant & sales
    Specialisme: Marketing, Sales & Communicatie in Toerisme
    Vindt belangrijk: Opgewekt en vrolijk door het leven gaan
    Bijzonder: Gepassioneerd door andere culturen
    E-mail: Dadriaenssens@aviareps.com

  • Evy Gordts

    Functie: Sales manager
    Specialisme: Aviation en Tourism
    Vindt belangrijk: Teamspirit
    Bijzonder: Een lach elke dag, maakt de dokter overbodig
    E-mail: egordts@aviareps.com